Start
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18
Pasowanie na ucznia
Pamiętajmy o ogrodach

UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

     

     

 

 

 

 

     

 

     

      W poniedziałek, 2 września, w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. W inauguracji udział wzięli uczniowie w towarzystwie swoich rodziców, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz przewodnicząca Rady Rodziców Anna Koguc. Wszyscy, a w szczególności najmłodsi uczniowie, zostali serdecznie powitani przez panią dyrektor Bożenę Jaworską. Po odśpiewaniu hymnu narodowego pani dyrektor przypomniała wszystkim wydarzenia, które miały miejsce 1 września 1939 rok.

      Po przedstawieniu organizacji nowego roku szkolnego wystąpił Zespół Teatralny Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Janowa Lubelskiego ze spektaklem "Kram z Bajkami" w ramach realizowanego projektu pt. Aktywny Dziadek Aktywna Babcia, edycja V. Fabuła tej bajki dotyczy potrzeby czytania starych baśni i bajek, bo one są dzieciom potrzebne: ..." choć zakurzone, stare i zgrzebne...". Dzieci te nowe wolą a starym bajkom jest przykro, że mało są czytane chociaż są takie piękne, wystrojone i ważne. W spektaklu stare bajki przepychają się, chcą być zauważone, tłoczą się i kłębią. Chcą być w sercach i umysłach dzieci, tak jak kiedyś w czasach dorastania rodziców i dziadków. Każda ze starych bajek niosła przesłanie...

 

Wszystkim uczniom życzymy sukcesów oraz samych radosnych chwil w naszej szkole.

Zdjęcia wykonywali:

uczeń klasy VII Tomasz Śwircz i pan Jan Pastucha

 

Zapraszamy do GALERII

 


 

   ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/201916

     

     Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019  w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęło się mszą św. odprawioną przez ks. proboszcza Roberta Kusiaka. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły tam nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Na początku głos zabrała dyrektor szkoły pani  Bożena Jaworska, która powitała wójta gminy p. Henryka Michałka, skarbnika gminy p. Emilię Skrzypek, przewodniczącą Rady Rodziców p. Annę Koguc, ucznów, rodziców, nauczycieli, pracowników obsługi i wszystkich zebranych na uroczystości a następnie podsumowała miniony rok szkolny, podkreśliła twórczą i owocną pracę wszystkich uczniów, szczególnie tegorocznych absolwentów. Podziękowała nauczycielom, za ich trud, poświęcenie i wysiłek, dzięki któremu uczniowie mogli osiągnąć tak zadowalające wyniki. Słowa uznania skierowała także do rodziców, których wyjątkowa postawa, poczucie odpowiedzialności za dziecko, przyczyniły się do ich sukcesu. Dyrektor szkoły podziękowała wszystkim rodzicom na czele z przewodniczącą Rady Rodziców panią Anna Koguc za owocną współpracę w minionym roku szkolnym. Później Pani Dyrektor z wójtem gminy, wręczali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, stu procentową frekwencję i podziękowania dla rodziców. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców.

     Drugą część uroczystości uświetnili uczniowie klasy ósmej i trzeciej gimnazjum, którzy przygotowali specjalną Akademię Szkolną na której oficjalnie pożegnali się z Panią Dyrektor, nauczycielami, pracownikami szkoły, z młodszymi kolegami i koleżankami oraz z murami dobrze znanej sobie szkoły. Natomiast uczniowie z klasy siódmej  przepięknie pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki wręczając im pamiątkowe medale, życząc im samych sukcesów w dalszym życiu.

     Tak więc kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami było zabawnie jednak każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące. Życzymy więc wszystkim udanych wakacji, a tym którzy skończyli naukę w naszej Szkole Podstawowej, życzymy owocnych sukcesów w dalszej edukacji.

 

Zapraszamy do GALERII

                                                          


Egzamin

Logowanie

Kalendarz

No event in the calendar
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31