Start
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18
Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia 2019

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

   

 

       "Gdyby każda noc w naszym życiu

      mogła być jak noc Bożego Narodzenia,

      rozjaśniona światłem wewnętrznym…"

 

 

      Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli przygotowali jasełka, w których przesłanie dotyczyło szukania Boga w każdym człowieku. Pamiętajmy o tym w każdym dniu, że Bóg przychodzi do nas, kiedy najmniej się tego spodziewamy. Życzymy Wszystkim spokoju i radości na ten nadchodzący świąteczny czas.

 

 

Zapraszamy do GALERII

pani Monika Studzińska 


 

Święta już blisko!

     

 

      Święta już blisko, w związku z tym uczniowie klas V i VI postanowili przygotować bożonarodzeniowe dekoracje. Przy dźwiękach świątecznych przebojów wykonywali bombki choinkowe. Można je podziwiać na tablicy przy bibliotece. A Wszystkim już teraz życzymy radosnego świętowania. 

 

 

Zapraszamy do GALERII

 

 pani Monika Studzińska


 

 

 

"JESTEŚMY JUŻ UCZNIAMI"

    

 

      Pani Marta Sokół i pani Monika Studzińska, z udziałem uczniów klasy V/VI, przygotowały ceremonię pasowania na uczniów wg scenariusza "W królestwie króla Kredkosa". Uroczyste ślubowanie rozpoczęło się wprowadzeniem flagi przez uczniów klasy VIII oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. P. Dyrektor powitała wszystkich zebranych, nauczycieli, rodziców i uczniów. Pierwszaki miały za zadanie rozwiązywać zagadki, przygotowane przez króla Kredkosa, poprawna odpowiedź był nagradzana kolorową kredką. Uczniowie klasy I bez najmniejszego problemu rozwiązali wszystkie zadania. Po pasowaniu, dzieci otrzymały pamiątkowe upominki od p. dyrektor oraz słodkie prezenty od uczniów klasy VI i rodziców.

 

 

 

                                                       

 

 

Zapraszamy do GALERII

 


 

Logowanie

Kalendarz

No event in the calendar
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31