Start
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18
Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia 2019

 

 

"JESTEŚMY JUŻ UCZNIAMI"

    

 

      Pani Marta Sokół i pani Monika Studzińska, z udziałem uczniów klasy V/VI, przygotowały ceremonię pasowania na uczniów wg scenariusza "W królestwie króla Kredkosa". Uroczyste ślubowanie rozpoczęło się wprowadzeniem flagi przez uczniów klasy VIII oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. P. Dyrektor powitała wszystkich zebranych, nauczycieli, rodziców i uczniów. Pierwszaki miały za zadanie rozwiązywać zagadki, przygotowane przez króla Kredkosa, poprawna odpowiedź był nagradzana kolorową kredką. Uczniowie klasy I bez najmniejszego problemu rozwiązali wszystkie zadania. Po pasowaniu, dzieci otrzymały pamiątkowe upominki od p. dyrektor oraz słodkie prezenty od uczniów klasy VI i rodziców.

 

 

 

                                                       

 

 

Zapraszamy do GALERII

 


 

AKADEMIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ


      W dniu 15 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie pokazując swoje talenty chcieli podziękować nauczycielom i pracownikom szkoły za trud codziennej pracy. Młodzież naszej szkoły zaprezentowała wiersze, piosenki i piękne stroje.

      Następnie pani Dyrektor wręczyła nagrody dla Nauczycieli i pracowników szkoły i życzyła im dalszych sukcesów. Po części artystycznej każdy z uczniów miał możliwość podziękować nauczycielom za trud i zaangażowanie oraz złożyć im osobiście serdeczne życzenia.

     Uroczystość przygotowali uczniowie z klasy VII i VIII pod kierunkiem pani Ewy Sulowskiej.

                                         

 

 

Zapraszamy do GALERII

 


 

FARMA ILUZJI

   

 

     Dnia 9 października 2019 roku uczniowie klas 0 - VI brali udział w wycieczce do Farmy Iluzji. W Parku Rozrywki mogli skorzystać z różnych atrakcji m.in.

  • Latająca Chata Tajemnic
  • Tajemnica Opuszczonej KOPALNI
  • Tunel Zapomnienia
  • Zakręcony Domek
  • Labirynt Luster

     Zwiedzili też Grobowiec Faraona oraz Muzeum Egipskie. Uczestniczyli również w wyścigu na tratwach. Pobyt na Farmie Iluzji uświadomił uczniom, jak niewiele potrzeba, aby oszukać nasz mózg.

 

 

Zapraszamy do GALERII

 

Opiekunami byli: P. Marta Sokół, P. Anna Smyl, P. Agnieszka Grzegórska, P. Monika Studzińska, P. Jan Pastucha

 


Logowanie

Kalendarz

No event in the calendar
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30