Start
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18
Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia 2019

 

Szanowni  Nauczyciele, Rodzice  oraz Uczniowie

 

      Zgodnie z komunikatami MEN, od 25 maja br. w szkole mogą być prowadzone zajęcia opiekuńczo – wychowawcze, jedynie z elementami zajęć dydaktycznych  dla tych uczniów, których rodzice ze względu na pracę zawodową nie mogą dłużej pozostać w domu. Powrót do szkoły wiąże się ze spełnieniem rygorystycznych wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia, które zamieszczone są na stronach Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej, m. in. tych dotyczących zachowania dystansu.  

      W związku z tym, w trosce o bezpieczeństwo uczniów i ich rodzin, w dalszym ciągu w naszej szkole będzie prowadzone nauczanie na odległość, również z wykorzystaniem platformy edukacyjnej Microsoft Teams, która umożliwia prowadzenie  lekcji online w efektywniejszy  sposób  oraz  zapewnia nieco bliższy i bardziej bezpośredni kontakt uczniów z nauczycielami.

      Dla chętnych uczniów klasy VIII prowadzone są obecnie konsultacje z wychowawcą i nauczycielami w różnorodnej formie, za pośrednictwem  platformy Teams, telefonicznie, mailowo. Jeśli zachodziłaby taka potrzeba konsultacje mogą odbywać się na terenie szkoły z różnych przedmiotów, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z nauczycielem.

      Ponadto proszę o systematyczne odwiedzanie strony internetowej szkoły jak również stron Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej, w celu zapoznawania się  z aktualnymi  informacjami.

 

 

Dyrektor szkoły

 


Logowanie

Kalendarz

No event in the calendar
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31