Rok szkolny 2017/18

dsc04090 copy

 

"Babcia i dziadek są super"

 

 W naszej szkole, dnia 02 lutego odbyło się  uroczyste świętowanie Dnia Babci i  Dziadka połączone z zabawą choinkową.  W tym szczególnym dniu dzieci, podziękowały dziadkom za miłość i opiekę. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Wszystkich uczestników imprezy powitała pani dyrektor szkoły Bożena Jaworska, składając serdeczne życzenia Babciom i Dziadkom, następnie dzieci z klas 0-II wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały wspólnie piękny program artystyczny. W większości były to humorystyczne skecze, piosenki okolicznościowe związane tematycznie ze  świętem Babci i Dziadka oraz tańce. Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, a rodzice przygotowali słodki poczęstunek, jakim był pięknie udekorowany tort. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, po słodkim poczęstunku dziadkowie mogli zobaczyć jak wnuczęta bawią się i tańczą podczas zabawy choinkowej.   To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.  Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za miłość, dobroć i ciepło i życzymy Wam dużo zdrowia oraz długich lat życia.

 

 

Zapraszamy do GALERII                                                                                                                                                                                                                Pani Agnieszka Grzegórska


 

Logowanie

Kalendarz

No event in the calendar
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31